חוגגים מיוחד עם רעיונות לימי הולדת

מה נותנים לבן אדם שכבר קיבל הכול?

ימי הולדת הם הזמן הנכון לאירוע מיוחד. ימי הולדת, בין אם לילדים ובין אם למבוגרים, הם דרך נפלאה להפתיע אדם יקר ואהוב. זהו הזמן הנכון להיות מקוריים, לחפש משהו מיוחד, לתת את החוויה שביום יום – לא תמיד אפשרית.

כי בואו נגיד את האמת ? הוא או היא כבר בטח קיבלו כבר קיבלו הכול ! ממכונת קפה ועד אלבום תמונות מעוצב

בסקירה הנוכחית נספר על רעיונות לימי הולדת, רעיונות מיוחדים וקצת פחות שגרתיים. בין היתר נדבר על דרכים מיוחדות לחגוג, עם ילדים או עם מבוגרים וכן מעט על מתנות מקוריות ומיוחדות, חלקן בסגנון האקסטרים.

חוויה מקורית ומלהיבה

כיום, ניתן להעניק מתנות שהן הרבה יותר מבגד יפה או ספר טוב. מתנות שהן חלק מהחוויה של האירוע יכולות להתאים גם לילדים וגם במסגרת ימי הולדת למבוגרים. בין המתנות החווייתיות ניתן למצוא למשל:

  • חוויה בשחקים – אפשר להפתיע בן או בת זוג עם טיסה במטוס או במסוק פרטי. זוהי חוויה שמתאימה גם לילדים ולבני נוער ואפשר לשלב זאת ביחד עם טיול או בלעדיו. אם מדובר ביום הולדת שהוא חוויה זוגית, אפשר לקנח בארוחה במסעדה או ללגום יין, תוך כדי טיסה.
  • חוויה במים – חגיגה מרובת משתתפים יכולה להתרחש לא רק בשחקים אלא גם על פני המים. ניתן לשכור סירה או יאכטה, במגוון גדלים ולקיים הפלגה ומסיבה בעת ובעונה אחת.
  • חוויה ווקאלית – אירוע עם מוזיקה ושירה יכול להתאים לבני כל הגילאים. ניתן לקיים מסיבת קריוקי מלהיבה, מסיבה עם להקה חיה, אירוע שכולל ריקודי עם ושירה בציבור וכדומה. הכל על פי טעמם של החוגגים וכמובן של חתן או כלת יום ההולדת.
  • חוויות לא פחות שוות יכולות לכלול גם סדנאות שוקולד לילדים או למבוגרים, סדנאות בישול, פיקניק מושקע בחיק הטבע, סנפלינג, צלילה, שילוב הופעה של אקרובטים או קוסמים, סטנד אפ ועוד.

חושבים מקורי – מופע בידור אישי

מלבד ארגון של אירוע או מסיבת יום הולדת בצורה חווייתית ומיוחדת, ניתן ואף מומלץ לחשוב על דרכים להפתיע עם מתנה ייחודית. מתנה מקורית ליום הולדת יכולה להתאים מילדות ועד זקנה, גם לגברים וגם לנשים, גם לבנים וגם לבנות- מופע בידור אישי

במהלך התהליך, הסטנדאפיסט אייל נרדי – יערוך יחד איתם תחקיר יסודי על חתן/כלת השמחה ,ילמד עליהם הכול ! מהביוגרפיה ועד אחרון התחביבים והמאפיינים . הוא יצלם ויאסוף תמונות ויבנה מופע בידור אישי מצחיק ומרגש עליהם .

מה תרצו לחגוג?