יום גיבוש

מצד אחד העובדים שהפכו עם הזמן ליותר ויותר אדישים, מצד שני המנהלים שמתעקשים שדווקא השנה האירוע יהיה "ייחודי ומרענן", ובאמצע אתם, מנסים לרצות את כולם.

מה באמת עושים לעובדים שראו כבר הכול?

כבר הבאתם להם את כל סוגי הזמרים והסטנדאפיסטים, בקריוקי האחרון עלו לשיר בדיוק אותם עובדים ששרו בקריוקי שהיה לפניו, עשיתם כבר סדנת שוקולד .הדבר האחרון שהם רוצים עכשיו זה משחקי גיבוש וגם ככה אחרי הנאום השגרתי של המנכ"ל סף הסבלנות יורד לאפס, אז מה כבר אפשר לעשות ??

אירוע שאין לו מחיר

תתפלאו, אבל עוד אפשר להפתיע ולהצחיק מאוד ! אני, אייל נרדי, סטנדאפיסט ובעל ניסיון רב בהנחיית אירועים, אוכל להגיש לעובדים בחברה ערב מקורי ומצחיק עליהם שיהפוך לשיחת היום במסדרון גם שבועות אחרי כן ויגבש את כולם.

איך אני עובד?

אחרי פגישת היכרות ראשונית בינינו, אתחיל להגיע תכופות לחברה, אשמע את כל הסיפורים, המילים התחביבים שמאפיינים אתכם. אתחקה אחר העובדים השונים ובמיוחד אחר אלו שהופכים אתכם לכל כך מיוחדים. משם נעבור תהליך יצירה משותף שבסופו תקבלו המופע מתאים לשלל הפעילויות המאורגנות בחברה: ימי כיף, טקסי עובדים מצטיינים, ערבי גיבוש מחלקתיים, מסיבות פרישה וכל אירוע נוסף הדורש הנחיה בגישה קצת אחרת. מופע בידור מצחיק במיוחד, המוקדש כולו לחברה שלכם.

מה תרצו לחגוג?